Wybrany wątek opinii

Emigrant z państwa islamu i Angeli... Wypuśccie go ponieważ on myślał że w PL jest jak w germaniji bez broni lepiej na ulicę nie wychodzić a co dopiero prowadzić taka bryke... A tak na poważnie patrzcie jakie pierwotniaki mieszkają w rajchu bo to przecież Niemiec nie Polak
Bhima3331 (2019.08.03)
@Bhima3331 - Może to co piszesz brzmi niewiarygodnie, ale rzeczywiście teraz w Niemczech jest super niebezpiecznie przez tych emigrantów.
(2019.08.04)
Powrót do komentarzy