A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Gonia16 - No to prawda, czasami mam takie myśli, ale tylko dlatego, że Policję mamy do. .. .wiecie czego.
Pewnie że będą bezpieczni, komuchy zabrali Polakom broń, bo przed wojną dużo osób ją posiadało i to zrobili ze strachu. A teraz niektórzy powielają te bzdury, że sąsiad sąsiada by wystrzelał. Nie wystrzelałby, a broniłby, jakby go napadli.
W Polsce nie ma żadnej nienawiści, a broń powinna być powszechna, wtedy Polska będzie bezpieczna.
Chyba żartujesz!
Za głupi ludzie mieszkają u nas taka prawda na broń hmm.
Nie żartuje powinno być u nas jak w Szwajcarii.