Kontrabanda w bagażach

14
19.08.2016
Kontrabanda w bagażach
(fot. portEl.pl)
Kontrole drogowe prowadzone przez funkcjonariuszy Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej przyniosły kolejne efekty. Tym razem wyroby tytoniowe znaleziono w wakacyjnych bagażach podręcznych.
17 sierpnia w godzinach wieczornych w miejscowości Orneta (powiat lidzbarski) patrol Straży Granicznej z Grzechotek zatrzymał do kontroli drogowej samochód marki Renault Scenic. Kierowca pojazdu był 41-letni obywatel Polski, który podróżował wraz z żoną. Jak się okazało małżeństwo przewoziło w podręcznych bagażach i torbie blisko 38 000 sztuk nielegalnych papierosów. Wartość ujawnionych wyrobów tytoniowych to ponad 25 000 zł.
   
    
   
Redakcja

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
a pofdpier... zapewne dostał 3 dni urlopu
(2016.08.19)

info

1  
  5
ciekawe jak celnicy te auto skontrolowali? czyżby działka?
(2016.08.19)
Teraz mało kto jeździ do ruskich to pewnie celnicy mają radoche. Powinni tych ludzi po nogach całować że coś wykryli. Nie jeżdżę na rosje ale wiem że na granicy ci co kontrolują to w większości chamy, prostaki i buce bez szkoły. Współczuje rodzinom z takim siadać do stołu na święta albo żyć pod jednym dachem. No cóż, taki też musi żyć i służyć jak pies.
Marina.W. (2016.08.20)
Aja kiedyś jechałem i wiozłem 26 flaszek wódy zatzrymali mnie koło Braniewa ale byli za ciency żeby jeznaleźć
(2016.08.20)

info

4  
  3
Przeciez zamknieta jest granica, to o co chodzi ? Mozna normalnie jezdzic ?
(2016.08.20)
a jakim prawem pdczas kontroli drogowej bez nakazu przeszukania grzebie sie w bagażach? nie ma takiego prawa !!! musi byc nakaz przeszukania !!! nie dac sie omamiac i tyle w temacie.
(2016.08.20)

info

0  
  6
jasne ze niemozna dac zagladac do bagarzu bez nakazu, to nie przejscie graniczne !!!!
(2016.08.20)

info

1  
  4
a co to ciebie interesuje, jak kontrolowali? przyjedź sam, weź fajki, to zobaczysz przygłupie, jak wygląda taka kontrola.
(2016.08.20)
@Marina.W. - ojoj! nie popłacz się niedorajdo życiowa. przetrzepali ci dupę i zabrali fajki?
AnkaJ. (2016.08.20)
@Marina.W. - 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 trzymaj fason zakompleksiona elbląska wieśniaro 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 jeżeli nie jeździsz to skąd wiesz że to chamy prostacki i buce bez szkoły? co? pogonili pasożyta z miedzy? brawo celasy!
jeździłemijeżdżę (2016.08.20)