Wybrany wątek opinii
Teraz mało kto jeździ do ruskich to pewnie celnicy mają radoche. Powinni tych ludzi po nogach całować że coś wykryli. Nie jeżdżę na rosje ale wiem że na granicy ci co kontrolują to w większości chamy, prostaki i buce bez szkoły. Współczuje rodzinom z takim siadać do stołu na święta albo żyć pod jednym dachem. No cóż, taki też musi żyć i służyć jak pies.
Do moderacji
Odpowiedz
7
4
@Marina.W. - ojoj! nie popłacz się niedorajdo życiowa. przetrzepali ci dupę i zabrali fajki?
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
@Marina.W. - 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 trzymaj fason zakompleksiona elbląska wieśniaro 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 jeżeli nie jeździsz to skąd wiesz że to chamy prostacki i buce bez szkoły? co? pogonili pasożyta z miedzy? brawo celasy!
Do moderacji
Odpowiedz
0
7