A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Oczywiście, że można jeździcć. Tylko trzeba mieć wizę.
Na targowisku w Elblągu te same twarze jak handlowali tak handlują papierosami i przez tyle lat nikt im nie podskoczył-gdzie celnicy i straż miejska.
190 kartonów to sporo - Straż G musiała mieć cynk. Ciekawe czy ta para też będzie nawoływać do otwarcia MRG bo tylko dla siebie wożą? Róbcie wizy i nie czekajcie na otwarcie - to nie nastąpi. Ruscy robią wizy na potęgę tylko Putin od nich bierze 35 euro a Duda z Jarkiem od polaczka prawie 400.Ale co tam, nas przecież kuźwa stać.
odp. .. .. ol sie parowo od ty7ch co handlują na rynku. żal ci doope sciska ze sam nie potrafisz?niedorajdo życiowa z 500plus, kontynuujesz tradycje rodzinne w podperd. .. .aniu?