14
19.08.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Oczywiście, że można jeździcć. Tylko trzeba mieć wizę.
(2016.08.20)
Na targowisku w Elblągu te same twarze jak handlowali tak handlują papierosami i przez tyle lat nikt im nie podskoczył-gdzie celnicy i straż miejska.
(2016.08.21)

info

4  
  2
190 kartonów to sporo - Straż G musiała mieć cynk. Ciekawe czy ta para też będzie nawoływać do otwarcia MRG bo tylko dla siebie wożą? Róbcie wizy i nie czekajcie na otwarcie - to nie nastąpi. Ruscy robią wizy na potęgę tylko Putin od nich bierze 35 euro a Duda z Jarkiem od polaczka prawie 400.Ale co tam, nas przecież kuźwa stać.
Gawel (2016.08.21)

info

6  
  0
odp. .. .. ol sie parowo od ty7ch co handlują na rynku. żal ci doope sciska ze sam nie potrafisz?niedorajdo życiowa z 500plus, kontynuujesz tradycje rodzinne w podperd. .. .aniu?
handlarz (2016.08.22)

info

3  
  0