UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Marina.W. - 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 trzymaj fason zakompleksiona elbląska wieśniaro 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 jeżeli nie jeździsz to skąd wiesz że to chamy prostacki i buce bez szkoły? co? pogonili pasożyta z miedzy? brawo celasy!

jeździłemijeżdżę

Anuluj