Wybrany wątek opinii

Przeciez zamknieta jest granica, to o co chodzi ? Mozna normalnie jezdzic ?
(2016.08.20)
Oczywiście, że można jeździcć. Tylko trzeba mieć wizę.
(2016.08.20)
Powrót do komentarzy