Wybrany wątek opinii
Przeciez zamknieta jest granica, to o co chodzi ? Mozna normalnie jezdzic ?
Do moderacji
Odpowiedz
1
3
Oczywiście, że można jeździcć. Tylko trzeba mieć wizę.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0