UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Aja kiedyś jechałem i wiozłem 26 flaszek wódy zatzrymali mnie koło Braniewa ale byli za ciency żeby jeznaleźć
Aja kiedyś jechałem i wiozłem 26 flaszek wódy zatzrymali mnie koło Braniewa ale byli za ciency żeby jeznaleźć