UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
No jakąś kare wymyślili, prawko będzie mieć zatrzymane do czasu rozprawy, sąd zwróci mu je z powrotem. Przekroczył prędkość i dostał mandat. Nie można karać podwójnie za to samo przewinienie. Przekroczenie prędkości o 50km/h i utrata prawka na 3 miesiące obowiązuje tylko w terenie zabudowanym. Jedyna niedogodność to brak uprawnień do czasu sprawy w sądzie.
bueee