UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No jakąś kare wymyślili, prawko będzie mieć zatrzymane do czasu rozprawy, sąd zwróci mu je z powrotem. Przekroczył prędkość i dostał mandat. Nie można karać podwójnie za to samo przewinienie. Przekroczenie prędkości o 50km/h i utrata prawka na 3 miesiące obowiązuje tylko w terenie zabudowanym. Jedyna niedogodność to brak uprawnień do czasu sprawy w sądzie.

bueee