UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Konkluzja jest prosta. Jak przekroczyłeś o ponad 50km/h to jak Cię zatrzymują to schowaj prawko gdzieś w samochodzie i mów że nie masz przy sobie. Wtedy mogą Cię cmoknąć w pompkę. Poniosła ich fantazja, psia mać. Miało być tylko w mieście a nie na ekspresówce czy autostradzie.
vkpjack