UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Konkluzja jest prosta. Jak przekroczyłeś o ponad 50km/h to jak Cię zatrzymują to schowaj prawko gdzieś w samochodzie i mów że nie masz przy sobie. Wtedy mogą Cię cmoknąć w pompkę. Poniosła ich fantazja, psia mać. Miało być tylko w mieście a nie na ekspresówce czy autostradzie.

vkpjack