Wybrany wątek opinii

No jakąś kare wymyślili, prawko będzie mieć zatrzymane do czasu rozprawy, sąd zwróci mu je z powrotem. Przekroczył prędkość i dostał mandat. Nie można karać podwójnie za to samo przewinienie. Przekroczenie prędkości o 50km/h i utrata prawka na 3 miesiące obowiązuje tylko w terenie zabudowanym. Jedyna niedogodność to brak uprawnień do czasu sprawy w sądzie.
bueee (2016.12.03)
@bueee - Uprawnienia ma nadal, tylko nie ma plastykowego prawa jazdy.
(2016.12.03)
Powrót do komentarzy