Wybrany wątek opinii
No jakąś kare wymyślili, prawko będzie mieć zatrzymane do czasu rozprawy, sąd zwróci mu je z powrotem.
Przekroczył prędkość i dostał mandat. Nie można karać podwójnie za to samo przewinienie. Przekroczenie prędkości o 50km/h i utrata prawka na 3 miesiące obowiązuje tylko w terenie zabudowanym. Jedyna niedogodność to brak uprawnień do czasu sprawy w sądzie.
Do moderacji
Odpowiedz
6
0
@bueee - Uprawnienia ma nadal, tylko nie ma plastykowego prawa jazdy.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1