UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No w sklepie na slonecznej jest normalka ze nie ma grubych pieniędz. Czlowiek nawet jak idzie z biolonem 50 zl i robi zakupy za ponad 20 zl nigdy nie mają wydac ze czlowiek musi leciec do zabki rozmienic pieniądze. Bo caly czas szefostwo bierze pieniądze


Anuluj