UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
No w sklepie na slonecznej jest normalka ze nie ma grubych pieniędz. Czlowiek nawet jak idzie z biolonem 50 zl i robi zakupy za ponad 20 zl nigdy nie mają wydac ze czlowiek musi leciec do zabki rozmienic pieniądze. Bo caly czas szefostwo bierze pieniądze