UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
porachunki elbląskiego tępego by. ła, za parę dni zobaczymy jak ich prowadzą skutych w małymi główkami w kapturkach wciśniętymi miedzy trzęsącymi się osranymi ze strachu nózkami
zssypt
porachunki elbląskiego tępego by. ła, za parę dni zobaczymy jak ich prowadzą skutych w małymi główkami w kapturkach wciśniętymi miedzy trzęsącymi się osranymi ze strachu nózkami
zssypt