UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

porachunki elbląskiego tępego by. ła, za parę dni zobaczymy jak ich prowadzą skutych w małymi główkami w kapturkach wciśniętymi miedzy trzęsącymi się osranymi ze strachu nózkami

zssypt

Anuluj