UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

tiaaa jasne, o godz. 16 w takim sklepie tylko 30zł w kasie? Coś czuję że Policja dzisiaj robi nas w balona;)

czyttttttaj

Anuluj