UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
tiaaa jasne, o godz. 16 w takim sklepie tylko 30zł w kasie? Coś czuję że Policja dzisiaj robi nas w balona;)
czyttttttaj
tiaaa jasne, o godz. 16 w takim sklepie tylko 30zł w kasie? Coś czuję że Policja dzisiaj robi nas w balona;)
czyttttttaj