Aresztowany za handel narkotykami

19
21.05.2015
Aresztowany za handel narkotykami
fot. nadesłana
Na wniosek prokuratury Sąd Rejonowy w Elblągu aresztował na trzy miesiące 28-letniego mężczyznę, u którego w mieszkaniu policjanci zabezpieczyli blisko 800 gramów marihuany. Usłyszał zarzut usiłowania wprowadzenia do obrotu znacznej ilości narkotyków. Grozi mu kara do 12 lat więzienia.
Dzisiaj Sąd Rejonowy w Elblągu aresztował na trzy miesiące 28-letniego Wojciecha S. Mężczyzna jest podejrzany o usiłowanie wprowadzenia do obrotu znacznej ilości narkotyków. Przyznał się i złożył wyjaśnienia. W mieszkaniu, które wynajmował na ulicy Browarnej w Elblągu, policjanci zabezpieczyli dokładnie 767 gramów marihuany. Zapakowane hermetycznie narkotyki były schowane w szafie i przygotowane do sprzedaży. Oprócz tego policjanci zabezpieczyli na miejscu wagę elektroniczną oraz młynek do mielenia suszu. Oprócz Wojciecha S. do tej sprawy została także zatrzymana 26-letnia Jadwiga D. Jest to dziewczyna podejrzanego, która usłyszała identyczny zarzut co jej partner. Kobieta nie przyznała się do zarzucanego jej czynu. Prokurator zastosował wobec niej dozór policyjny. Zatrzymany mężczyzna był wcześniej notowany za przestępstwo narkotykowe. Obydwoje odpowiedzą teraz przed sądem, grozi im kara do 12 lat więzienia.
   
   
Jakub Sawicki, KMP Elbląg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
rysiek rosiak nie próżnuje, kase zarabia za info, to jego dzielnica.
uchorobotnicza (2015.05.21)
idz sie leczyc czlowieku
antyucho (2015.05.21)
Ale duzo. .. Łał, ale psiolicja! Na studiach, to my tyle na wypad weekendowy w kilkunastu bralismy. ..
żal_psiolicja (2015.05.21)

info

7  
  4
na studiach to ty byles idioto ciekawe gdzie
(2015.05.22)

info

2  
  5
A dopalaczy nie ruszą, chociaż cholerstwo 100 razy gorsze od marihuany. Przydałby się jakiś gliniarz z jajami albo Batman żeby zniszczyć ten sklepik i właścicieli.
(2015.05.22)

info

12  
  0
to było jaranko robaka
joolk (2015.05.22)

info

2  
  2
jeżeli wkrótce w Niemczech zalegalizują to nie wiem czy Polski urząd agenturalny na usługach Niemców zwany sejmem nie zrobi tego samego i posypią się amnestie, było by śmiesznie legalnie w Niemczech Czechach a na Ukrainie anarchia więc fikcja "bezpieczeństwa" prohibicyjnego wiarygodna tylko dla dauna i przeciętnego demokraty Polaka
(2015.05.22)

info

3  
  1
do "joolk" : dlaczego śmieciu podszywasz się pod mój nick którego już nie używam. Jeśli nic nie możesz prymitywie wymyślić to załóż na swój mały kostropaty łeb kapturek za 20 PLN i idź popluć do bramy.
(2015.05.22)

info

1  
  1
800? na wadze jest 429 troche mu dopisali normalka polska policja!!!!!
(2015.05.22)

info

0  
  0
niee, bylo 800,wzieli sobie polowe, cos na psiarni trzeba palic tez
fdh (2015.05.22)

info

0  
  0