UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jeżeli wkrótce w Niemczech zalegalizują to nie wiem czy Polski urząd agenturalny na usługach Niemców zwany sejmem nie zrobi tego samego i posypią się amnestie, było by śmiesznie legalnie w Niemczech Czechach a na Ukrainie anarchia więc fikcja "bezpieczeństwa" prohibicyjnego wiarygodna tylko dla dauna i przeciętnego demokraty Polaka


Anuluj