UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jeżeli wkrótce w Niemczech zalegalizują to nie wiem czy Polski urząd agenturalny na usługach Niemców zwany sejmem nie zrobi tego samego i posypią się amnestie, było by śmiesznie legalnie w Niemczech Czechach a na Ukrainie anarchia więc fikcja "bezpieczeństwa" prohibicyjnego wiarygodna tylko dla dauna i przeciętnego demokraty Polaka