19
21.05.2015

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ciekawe jakie teraz Aśka będzie miała obroty może mnie na kolacje zaprosi
oszukany na 500zł (2015.05.23)

info

2  
  1
poszli
(2015.05.24)

info

0  
  0
oj rosiak rosiak
(2015.05.24)

info

0  
  0
wygrałes konkurs na informatora roku, a jak tam się zyje w Sierpinie? z mamą tatą, bez dilerki? haha
(2015.05.24)

info

3  
  0
na 100% rosiak
zawada1 (2015.05.26)

info

2  
  0
Kim jest Rosiak? Nie można jakoś udupić tego społeczniaka?
bredziak (2015.05.28)

info

0  
  0
mięczaki potrzebują dopalaczy
joolk (2015.05.28)

info

0  
  0
hahaha Pawelek K. u. n. d. a znow zagania. .. zapuscil brode i wyglada jak piz. de. czka to mysli ze go nikt nie pozna
(2015.07.09)

info

1  
  0
Wisnia, kunda, soltys. .. trzej muszkieterowie ( zaganiacze)
(2015.07.09)

info

1  
  0