A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ciekawe jakie teraz Aśka będzie miała obroty może mnie na kolacje zaprosi
poszli
oj rosiak rosiak
wygrałes konkurs na informatora roku, a jak tam się zyje w Sierpinie? z mamą tatą, bez dilerki? haha
na 100% rosiak
Kim jest Rosiak? Nie można jakoś udupić tego społeczniaka?
mięczaki potrzebują dopalaczy
hahaha Pawelek K. u. n. d. a znow zagania. .. zapuscil brode i wyglada jak piz. de. czka to mysli ze go nikt nie pozna
Wisnia, kunda, soltys. .. trzej muszkieterowie ( zaganiacze)