UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
jeżeli wkrótce w Niemczech zalegalizują to nie wiem czy Polski urząd agenturalny na usługach Niemców zwany sejmem nie zrobi tego samego i posypią się amnestie, było by śmiesznie legalnie w Niemczech Czechach a na Ukrainie anarchia więc fikcja "bezpieczeństwa" prohibicyjnego wiarygodna tylko dla dauna i przeciętnego demokraty Polaka