UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

dlaczego oni w tym wieku posiadają jeszcze uprawnienia do prowadzenia pojazdów mechanicznych? 60+ powinna obowiązywać tylko i wyłącznie komunikacja miejska. bez względu na miejsce zamieszkania.


Anuluj