UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
dlaczego oni w tym wieku posiadają jeszcze uprawnienia do prowadzenia pojazdów mechanicznych? 60+ powinna obowiązywać tylko i wyłącznie komunikacja miejska. bez względu na miejsce zamieszkania.
dlaczego oni w tym wieku posiadają jeszcze uprawnienia do prowadzenia pojazdów mechanicznych? 60+ powinna obowiązywać tylko i wyłącznie komunikacja miejska. bez względu na miejsce zamieszkania.