Wichura powaliła drzewo na nissana

23
07.09.2020
Wichura powaliła drzewo na nissana
fot.Michał Skroboszewski
Dziś (7 września) za stacją benzynową przy ul. Dąbrowskiego podczas krótkiej wichury, rosnąca tam lipa złamała się i spadła na zaparkowany samochód. Strażacy usunęli konary drzewa z nissana. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Zobacz zdjęcia.
ms

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
No to lipa.
(2020.09.07)
No to lipton. Na nissana xd
Disco bania (2020.09.07)
ale sensacja
fds (2020.09.07)

info

8  
  6
Miasto zapłaci. Stare i duże łodygi powinny być wycięte!
Podatnik 2020 (2020.09.07)
I to do takiego zdarzenia jechali na sygnałach pojazdu uprzywilejowanego ? Pytam się po co ? Przecież nikt nie potrzebował nagłej pomocy, nikt nie cierpiał na ciele tylko może jedynie na duchu. Przejazd na "bombach"przez ul. Bema w godzinach szczytu, niepotrzebne zjazdy wszelkich pojazdów. Wg mnie to mega nadużycie. Co Wam Panowie strażacy dało dojechanie kilka minut wcześniej do tego zdarzenia ?
Janko80 (2020.09.07)
@Janko80 - procedury
k.k (2020.09.07)
to tak jak dzisiaj na ul Pestalozziego, milicja bo tak można nazwać na zakazie wjazdu pod prąd. .. ..
(2020.09.07)
@Janko80 - Ja się pytam - po co ty się kurcze urodziłeś narzekaczu.
(2020.09.07)
A na teatralnej dzis potracono 2 osoby na przejsciu i tak nic o tym
(2020.09.07)
Trzeba było nie parkować pod takim drzewem mało to miejsca było do parkowania teraz panie masz lekkie szkody całe szczęście że lekkie i nic nikomu się nie stało. .. .
(2020.09.07)

info

0  
  5