A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Same nieszczęścia najpierw Wróblewski zrobił sobie kuku na motorku, teraz drzewo spadło na Nissana, . .. kto następny będzie?
@Przeznaczenie - Ty.
Przeczytałem Missana i sobie myśle - co to za klątwa wisi nad naszymi kochanymi prezydentami; )
I został Janusz Ale lipa hehe
To nie jest ciekawe, to jest tragiczne.
Po weekendzie.
Albo Janek krawiec.
Nauczy się parkować w garażu xd
te osoby były zapewne z pisu więc nie chcą o takich robakach pisać ale gdyby byli z po to by afere rozkręcili że alkaida ich chciała rozterroryzować na pasach. w tej gazetce informacje są przepuszczane przez sito po-pis a nie takie z małym czy dużym ciężarem wagi powiedzmy ważności
@Janko80 - Co Ty konfabulujesz?, a gdyby do Ciebie jechali.