Wybrany wątek opinii
I to do takiego zdarzenia jechali na sygnałach pojazdu uprzywilejowanego ? Pytam się po co ? Przecież nikt nie potrzebował nagłej pomocy, nikt nie cierpiał na ciele tylko może jedynie na duchu. Przejazd na "bombach"przez ul. Bema w godzinach szczytu, niepotrzebne zjazdy wszelkich pojazdów. Wg mnie to mega nadużycie. Co Wam Panowie strażacy dało dojechanie kilka minut wcześniej do tego zdarzenia ?
Do moderacji
Odpowiedz
18
14
@Janko80 - procedury
Do moderacji
Odpowiedz
12
1
@Janko80 - Ja się pytam - po co ty się kurcze urodziłeś narzekaczu.
Do moderacji
Odpowiedz
7
4
@Janko80 - Co Ty konfabulujesz?, a gdyby do Ciebie jechali.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
@Janko80 - Dlatego tak się dzieje bo w takim Elblągu tak na prawdę to nic się nie dzieje a tak syreny strażaków informują mieszkańców
żeby wiedzieli że jednak Elbląg to nie wiocha.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0