UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I to do takiego zdarzenia jechali na sygnałach pojazdu uprzywilejowanego ? Pytam się po co ? Przecież nikt nie potrzebował nagłej pomocy, nikt nie cierpiał na ciele tylko może jedynie na duchu. Przejazd na "bombach"przez ul. Bema w godzinach szczytu, niepotrzebne zjazdy wszelkich pojazdów. Wg mnie to mega nadużycie. Co Wam Panowie strażacy dało dojechanie kilka minut wcześniej do tego zdarzenia ?
Janko80