Wybrany wątek opinii
Miasto zapłaci.
Stare i duże łodygi powinny być wycięte!
Do moderacji
Odpowiedz
6
6
@Podatnik 2020 - Starych schorowanych ludzi też byś powycinał? Drzewo ma prawo żyć i uschnąć tak samo jak człowiek. Różnica polega na tym ze my usuwamy drzewa a my przez nie usuwani nie jesteśmy. A chyba większe szkody srodowisku czynimy niz takie drzewo
Do moderacji
Odpowiedz
0
0