UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Trzeba było nie parkować pod takim drzewem mało to miejsca było do parkowania teraz panie masz lekkie szkody całe szczęście że lekkie i nic nikomu się nie stało. .. .


Anuluj