UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Trzeba było nie parkować pod takim drzewem mało to miejsca było do parkowania teraz panie masz lekkie szkody całe szczęście że lekkie i nic nikomu się nie stało. .. .
Trzeba było nie parkować pod takim drzewem mało to miejsca było do parkowania teraz panie masz lekkie szkody całe szczęście że lekkie i nic nikomu się nie stało. .. .