UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Czym się kieruje dewastator ? On nie robi źle, prezesowi komunikacji miejskiej Wróblewskiemu czy dyrektorom spółek przewozowych ! On robi źle zwykłemu szaremu obywatelowi którego nie stać na własny samochód ! To w zacinający deszcz może jego członkowie rodzi będą stać i moknąć ? To w czasie zimnego przeszywającego wiatru jakaś staruszka, matka z dzieckiem marzną przez jego wybryki !