UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czym się kieruje dewastator ? On nie robi źle, prezesowi komunikacji miejskiej Wróblewskiemu czy dyrektorom spółek przewozowych ! On robi źle zwykłemu szaremu obywatelowi którego nie stać na własny samochód ! To w zacinający deszcz może jego członkowie rodzi będą stać i moknąć ? To w czasie zimnego przeszywającego wiatru jakaś staruszka, matka z dzieckiem marzną przez jego wybryki !