UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bo kary są śmiesznie niskie. Za taką dewastację sprawca powinien zapłacić ze 200 tysięcy, plus opublikować dane ze zdjęciem wandala, to może jego koledzy by się zastanowili czy się OPŁACA.

Stopwandalom!!!

Anuluj