W Przezmarku przewróciła się ciężarówka

11
18.06.2019
W Przezmarku przewróciła się ciężarówka
fot.Michał Skroboszewski
Dziś (18 czerwca) około godz. 8.30 w Przezmarku podczas rozładunku przewrócił się pojazd ciężarowy. Kierowca został zabrany do szpitala. Osiedlowa droga, na której doszło do zdarzenia, jest zablokowana. Na miejscu jest już dźwig, który niedługo postawi ciężarówkę na koła. Zobacz zdjęcia.
Do wypadku pojazdu ciężarowego doszło na drodze osiedlowej w Przezmarku. Ciężarówka podczas rozładunku przewróciła się na bok. Na miejsce zdarzenia wezwano policję, straż pożarną oraz pogotowie. 64-letni mężczyzna kierujący ciężarówką z podejrzeniem urazu kręgosłupa został zabrany do szpitala. Mężczyzna był trzeźwy.
   Policjanci prowadzą czynności wyjaśniające, jak doszło do tego zdarzenia i zdecydują, czy nie zakwalifikować je jako wypadek w pracy. Po około 90 minutach przy pomocy dźwigu ciężarówka została postawiona na koła.
   
   
ms

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pochyłość, nieodpowiednie ustawienie wywrotki, może brak doświadczenia i nieszczęście gotowe.
(2019.06.18)
"Pochyłość, nieodpowiednie ustawienie wywrotki, może brak doświadczenia i nieszczęście gotowe. " specjalista z fotela gamingowego.
(2019.06.18)
Przewróciła się niech leży.... Gorąco jest to siesta się przyda
Z i e l a r z (2019.06.18)

info

7  
  2
Uuu wyngiel. A przecież Unia Europejska Polakom zabroniła palić wynglem. Trzeba go szybko wywieźć do światłego narodu niemieckiego, bo oni właśnie zbierają się do budowy 300 nowiutkich elektrowni wynglowych, jak im nakazuje ichnie rozporządzenie w sprawie energetyki na najbliższe lata.
(2019.06.18)
wez kapiel oczu bo nie widze tam wegla albo slepy jestem
(2019.06.18)
Gdzie tam węgiel widzisz? Kamieniami w domu palisz?
Israfil (2019.06.18)
Ty jesteś wengel mule to kruszbet
Stogos (2019.06.18)

info

9  
  1
@Israfil - "Kamieniami w domu palisz?" No w końcu załapałem. Dlatego PIS trąbi, że palenie kamieniami (niby węglem) nie szkodzi środowisku. Palące się kamienie nie wydzielają szkodliwych substancji do atmosfery, to prawda. No i zobaczcie na ile kamieni stać przeciętnego "Kowalskiego" - dobra zmiana. dziękujemy. Każdy Polak może sobie wywrotkę kamieni na zimę kupić. Jakie dobro niepojęte.
(2019.06.18)
ten od węgla to straszny analfabeta musi być, taki bezużyteczny półgłówek ?
(2019.06.18)
I co, stanął ci podczas pisania tego komentarza? No tak, w końcu użyłeś trudnego słowa "analfabeta". A teraz do słownika i poczytaj, co to słowo oznacza.
(2019.06.18)