UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Uuu wyngiel. A przecież Unia Europejska Polakom zabroniła palić wynglem. Trzeba go szybko wywieźć do światłego narodu niemieckiego, bo oni właśnie zbierają się do budowy 300 nowiutkich elektrowni wynglowych, jak im nakazuje ichnie rozporządzenie w sprawie energetyki na najbliższe lata.