UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Israfil - "Kamieniami w domu palisz?" No w końcu załapałem. Dlatego PIS trąbi, że palenie kamieniami (niby węglem) nie szkodzi środowisku. Palące się kamienie nie wydzielają szkodliwych substancji do atmosfery, to prawda. No i zobaczcie na ile kamieni stać przeciętnego "Kowalskiego" - dobra zmiana. dziękujemy. Każdy Polak może sobie wywrotkę kamieni na zimę kupić. Jakie dobro niepojęte.