Wybrany wątek opinii
Uuu wyngiel. A przecież Unia Europejska Polakom zabroniła palić wynglem. Trzeba go szybko wywieźć do światłego narodu niemieckiego, bo oni właśnie zbierają się do budowy 300 nowiutkich elektrowni wynglowych, jak im nakazuje ichnie rozporządzenie w sprawie energetyki na najbliższe lata.
Do moderacji
Odpowiedz
3
7
wez kapiel oczu bo nie widze tam wegla albo slepy jestem
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
Gdzie tam węgiel widzisz? Kamieniami w domu palisz?
Do moderacji
Odpowiedz
6
0
@Israfil - "Kamieniami w domu palisz?" No w końcu załapałem. Dlatego PIS trąbi, że palenie kamieniami (niby węglem) nie szkodzi środowisku. Palące się kamienie nie wydzielają szkodliwych substancji do atmosfery, to prawda. No i zobaczcie na ile kamieni stać przeciętnego "Kowalskiego" - dobra zmiana. dziękujemy. Każdy Polak może sobie wywrotkę kamieni na zimę kupić. Jakie dobro niepojęte.
Do moderacji
Odpowiedz
1
4