Wybrany wątek opinii

ten od węgla to straszny analfabeta musi być, taki bezużyteczny półgłówek ?
(2019.06.18)
I co, stanął ci podczas pisania tego komentarza? No tak, w końcu użyłeś trudnego słowa "analfabeta". A teraz do słownika i poczytaj, co to słowo oznacza.
(2019.06.18)
Powrót do komentarzy