UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Uuu wyngiel. A przecież Unia Europejska Polakom zabroniła palić wynglem. Trzeba go szybko wywieźć do światłego narodu niemieckiego, bo oni właśnie zbierają się do budowy 300 nowiutkich elektrowni wynglowych, jak im nakazuje ichnie rozporządzenie w sprawie energetyki na najbliższe lata.


Anuluj