A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Skór oo taki kozak jak piszą w komentarzach , proponuję by zrobić przegląd monitoringu z innych dni ,niech Nowy Rok uspokoi pana kierowcę przecież ma tylko 25 lat
Skoro
@jank - o co ci chodzi ?????
Przepraszam Zwracam Honor "Ż"Przepraszam to ja jestem jełop
nie
odróżniasz "ukarać"od "ukazać". GRRRR!!!! ukarze - ukarać, ,, ,, ukaże od ukazać
Jak mozna? Piekna pogoda, a ten na zakrecie nie wyrobil? I to infinity, z kontrola trakcji, masa czujnikow. Ten samochod praktycznie sam jedzie, tylko mu nie przeszkadzac. Kto dal prawo jazdy takiej ofermie? Nastenym razem kogos zabije i tyle, wyslac taki element tylko na powtorny egzamin!
wlasnie dlatego. .. teraz nie musisz myslec bo samochod robi to za ciebie, jednak gdy cos nawali w samochodzie i nie trzeba uzywac, ,glowy"to dramat gotowy. .. ludzie sami zgotowali sobie taki los. Ja jezdze samochodem bez tych wszystkich cudawiankow i mysle dlatego od dwudziestu lat nigdy nie mialem stluczki czy wypadku bo samochod ma klasyczne wynalzki a nie cyfrowe i elektroniczne uje muje. ..
Na tej prostej drodze około 15 żywego ducha na drodze NIE MA. To. .pociągnął.
Gamoń szalał na osiedlu od dłuższego czasu i się wyszalał
Fizyka się kłania. A najpewniej było tak. Od świateł ostro i zaraz gaz podłoga Zakręt w lewo dostał podsterowności ale tak artysta kierownicą w prawo skontrował, że skończył soczystym obrotem w prawo ;) Na ogumieniu z kolcami straszył asfalt suchy. A myślałem już, że nikt nigdy nie przebije kierowcy Subaru Impreza co kiedyś na torach zakończył wyjazd z Żeromskiego bodajże...