UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zwykły ignorant. Zbyt często, niestety, się z nim miałem. Non stop gaz w podloge, wyorzedzanie przed przejściami dla pieszych, na podwojnej ciągłej, itp... To była kwestia czasu... I to jeszcze koło swojego domu haha... Jednak jest sprawiedliwość.
Obserwator :)