Wybrany wątek opinii

Krótko i na temat. Ten co siedział za, ,kółkiem" nie ma prawa nazywać się kierowcą to raz a dwa że są takie wyrazy których nie da się tu nawet zacytować... Niech dostanie najwyższy, możliwy wymiar kary z więzieniem włącznie.
(2025.12.12)
Ty, może od razu zastrzelić?
(2025.12.12)
a, nawet. , żalu by nie było
(2025.12.12)
Nie pochwalam, ale zrozumiałbym.
Sędzin (2025.12.12)
chyba po tobie
(2025.12.12)
A ty w czapę natychmiast bo idiota jest groźniejszy
(2025.12.12)
Już pisze do kibola bo on dla ciebie pewnie pan ?
(2025.12.12)
Powrót do komentarzy