UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

nudne a dlaczego nie napaliście newsa o oskarze z robotniczej o tej zacnie sprawnej interwencji która ponoc zakończyła się dośc brawurowo?


Anuluj