Wybrany wątek opinii
Kowalski w piątki po pracy i po secie wraca do domu
Do moderacji
Odpowiedz
13
6
@Dzień jak codzien - Słabe. Kowalski nawet na rondzie by leżał kołami do góry
Do moderacji
Odpowiedz
10
0