Wybrany wątek opinii

Kowalski w piątki po pracy i po secie wraca do domu
Dzień jak codzien (2025.12.12)
@Dzień jak codzien - Słabe. Kowalski nawet na rondzie by leżał kołami do góry
(2025.12.12)
Powrót do komentarzy