UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
to nie żadna życzliwość (asertywna) tylko po prostu asertywność, bez agresji i wystarczy. Ktoś coś chce to mu się nie pomaga ale z uśmiechem zapytuje czy może jeszcze w czymś pomóc :)
to nie żadna życzliwość (asertywna) tylko po prostu asertywność, bez agresji i wystarczy. Ktoś coś chce to mu się nie pomaga ale z uśmiechem zapytuje czy może jeszcze w czymś pomóc :)