UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

to nie żadna życzliwość (asertywna) tylko po prostu asertywność, bez agresji i wystarczy. Ktoś coś chce to mu się nie pomaga ale z uśmiechem zapytuje czy może jeszcze w czymś pomóc :)


Anuluj