UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Za kilka lat bedzie jak w black mirror, jak nie bedziesz mial odpowiedniej liczby znajomych na fakbooku, followersow na insta to nie bedziesz mial nigdzie wstepu
Za kilka lat bedzie jak w black mirror, jak nie bedziesz mial odpowiedniej liczby znajomych na fakbooku, followersow na insta to nie bedziesz mial nigdzie wstepu