UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Za kilka lat bedzie jak w black mirror, jak nie bedziesz mial odpowiedniej liczby znajomych na fakbooku, followersow na insta to nie bedziesz mial nigdzie wstepu


Anuluj