Pożar opla na ul. Łęczyckiej

15
17.08.2020
Pożar opla na ul. Łęczyckiej
fot.Michał Skroboszewski
Dziś (17 sierpnia) około godz. 12 doszło do pożaru zaparkowanego samochodu na ul. Łęczyckiej. Na miejsce zostali wezwani strażacy, którzy ugasili pożar. Ogień zdążył zniszczyć cały przód opla. Policyjne dochodzenie wyjaśni przyczyny pożaru. Zobacz zdjęcia.
ms

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jeżeli to na Łęczyckiej przy hotelowcu, to przyczyna pożaru chyba odgórnie powinna zostać wpisana - "podpalenie". Wątpie, by sam się zapalił :).
MieszkawEG (2020.08.17)
@MieszkawEG - Ten budynek w tle to chyba nie hotelowiec. Tam nie ma tego typu balkonów - loggi. Wydaje mi się że to inne miejsce.
alosza33 (2020.08.17)
@alosza33 - To sa te nowe bloki ktore byly nowe w dniu oddania później slums jak tak można zapuscic nowe mieszkanie szok a ludzie naprawdę niektórzy czekają na taka szanse
Zdziwiony (2020.08.17)
@Zdziwiony - W sensie pijaki 500plus i nieroby na zasilkach dostali?
CH (2020.08.17)
Dobrze ze LPG nie pierdyknelo
(2020.08.17)

info

7  
  2
Które to dokładnie bloki ?
(2020.08.17)

info

4  
  1
Bardzo dziwne, że samo z siebie na parkingu. Pewnie już remont był nieopłacalny.
(2020.08.17)

info

4  
  1
To są budynki po drugiej stronie ulicy przy hotelowcu, takie same mieszkania jak w hotelowcu tylko nowsze.
pitu pitu (2020.08.17)

info

12  
  0
@CH - Nie wiem czy pijaki czy nie, czy osoby pobierające zasiłek ja bym dbał jakbym dostał ale widać nie każdy docenia.
zdziwiony (2020.08.17)
Łęczycka patusiarnia i dziecioroby.
Gosc6373 (2020.08.17)