UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeżeli to na Łęczyckiej przy hotelowcu, to przyczyna pożaru chyba odgórnie powinna zostać wpisana - "podpalenie". Wątpie, by sam się zapalił :).

MieszkawEG

Anuluj