UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeżeli to na Łęczyckiej przy hotelowcu, to przyczyna pożaru chyba odgórnie powinna zostać wpisana - "podpalenie". Wątpie, by sam się zapalił :).
MieszkawEG
Jeżeli to na Łęczyckiej przy hotelowcu, to przyczyna pożaru chyba odgórnie powinna zostać wpisana - "podpalenie". Wątpie, by sam się zapalił :).
MieszkawEG