Wybrany wątek opinii
Jeżeli to na Łęczyckiej przy hotelowcu, to przyczyna pożaru chyba odgórnie powinna zostać wpisana - "podpalenie". Wątpie, by sam się zapalił :).
Do moderacji
Odpowiedz
25
3
@MieszkawEG - Ten budynek w tle to chyba nie hotelowiec. Tam nie ma tego typu balkonów - loggi. Wydaje mi się że to inne miejsce.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@alosza33 - To sa te nowe bloki ktore byly nowe w dniu oddania później slums jak tak można zapuscic nowe mieszkanie szok a ludzie naprawdę niektórzy czekają na taka szanse
Do moderacji
Odpowiedz
14
0
@Zdziwiony - W sensie pijaki 500plus i nieroby na zasilkach dostali?
Do moderacji
Odpowiedz
13
11
@CH - Nie wiem czy pijaki czy nie, czy osoby pobierające zasiłek ja bym dbał jakbym dostał ale widać nie każdy docenia.
Do moderacji
Odpowiedz
9
1
@alosza33 - Łęczycka 29 tzw. Podkowa niedaleko hotelu
Do moderacji
Odpowiedz
4
1