Wybrany wątek opinii

Jeżeli to na Łęczyckiej przy hotelowcu, to przyczyna pożaru chyba odgórnie powinna zostać wpisana - "podpalenie". Wątpie, by sam się zapalił :).
MieszkawEG (2020.08.17)
@MieszkawEG - Ten budynek w tle to chyba nie hotelowiec. Tam nie ma tego typu balkonów - loggi. Wydaje mi się że to inne miejsce.
alosza33 (2020.08.17)
@alosza33 - To sa te nowe bloki ktore byly nowe w dniu oddania później slums jak tak można zapuscic nowe mieszkanie szok a ludzie naprawdę niektórzy czekają na taka szanse
Zdziwiony (2020.08.17)
@Zdziwiony - W sensie pijaki 500plus i nieroby na zasilkach dostali?
CH (2020.08.17)
@CH - Nie wiem czy pijaki czy nie, czy osoby pobierające zasiłek ja bym dbał jakbym dostał ale widać nie każdy docenia.
zdziwiony (2020.08.17)
@alosza33 - Łęczycka 29 tzw. Podkowa niedaleko hotelu
(2020.08.17)
Powrót do komentarzy