UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@MieszkawEG - Ten budynek w tle to chyba nie hotelowiec. Tam nie ma tego typu balkonów - loggi. Wydaje mi się że to inne miejsce.
alosza33
@MieszkawEG - Ten budynek w tle to chyba nie hotelowiec. Tam nie ma tego typu balkonów - loggi. Wydaje mi się że to inne miejsce.
alosza33