UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@MieszkawEG - Ten budynek w tle to chyba nie hotelowiec. Tam nie ma tego typu balkonów - loggi. Wydaje mi się że to inne miejsce.

alosza33

Anuluj