UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@CH - Nie wiem czy pijaki czy nie, czy osoby pobierające zasiłek ja bym dbał jakbym dostał ale widać nie każdy docenia.
zdziwiony
@CH - Nie wiem czy pijaki czy nie, czy osoby pobierające zasiłek ja bym dbał jakbym dostał ale widać nie każdy docenia.
zdziwiony