UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@CH - Nie wiem czy pijaki czy nie, czy osoby pobierające zasiłek ja bym dbał jakbym dostał ale widać nie każdy docenia.

zdziwiony

Anuluj