A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Gosc6373 - Patrz dziecioroby opla mialy a ty dalej starego pct
hotelowiec się bawi.
@alosza33 - Łęczycka 29 tzw. Podkowa niedaleko hotelu
gdybym te wszystkie komentarze zapisał w pamięci komputera i po 20 latach pokazał dzieciom, to byliby zdumieni faktem zidiocenia inteligencji elbląskiej.
Zauważ, że to "zidiocenie"postępuje, więc twoje dzieci raczej byłyby zszokowane elokwencją i poziomem wypowiedzi.