Piastowo: fordem uderzyła w drzewo

17
27.02.2012
Piastowo: fordem uderzyła w drzewo
fot. Witold Sadowski
Dziś (27 lutego) około godz. 8.20 na drodze wojewódzkiej nr 504 na wysokości miejscowości Piastowo pojazd osobowy uderzył w przydrożne drzewo. Nikt nie odniósł obrażeń, w rejonie zdarzenia ruch przez kilkadziesiąt minut był utrudniony. Zobacz więcej zdjęć.
Do zdarzenia doszło pomiędzy granicą administracyjną Piastowa, a skrzyżowaniem z drogą na Jagodnik. Jak nam powiedzieli pracujący na miejscu zdarzenie policjanci, kierująca jadąc w kierunku Elbląga straciła panowanie nad pojazdem ford fusion w wyniku czego zjechała na pobocze drogi, uderzyła w drzewo i wpadła bokiem auta do rowu. W czasie zdarzenia droga była bardzo śliska. 49-letnia kierująca nie dostosowała prędkości do warunków panujących na jezdni.
   [fotoc]
   - O godz. 8.22 dostaliśmy zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Piastowo - mówi zastępca dowódcy JRG2 w Elblągu asp. sztab. Jan Skawroń. I dodaje: - Natychmiast wysłaliśmy do akcji dwa wozy gdyż w zgłoszeniu była mowa o zakleszczonej w uszkodzonym pojeździe osobie. Na miejscu okazało się, że w leżącym na boku w rowie fordzie nie ma żadnych osób. Kierująca była już pod opieką zespołu karetki pogotowia ratunkowego. Nie odniosła żadnych obrażeń. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu drogi, odłączeniu akumulatora, postawieniu samochodu na kołach i pomocy w załadunku na lawetę.
   Ruch w rejonie zdarzenia przez kilkadziesiąt minut był utrudniony. Policja wezwała służby drogowe w celu posypania śliskiej nawierzchni drogi piaskiem.
   
   
Witold Sadowski

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Policja powinna sprawdzić, czy płyty i mp3 w aucie były legalnego pochodzenia
Wytrawny (2012.02.27)

info

0  
  0
baby do garow
(2012.02.27)

info

0  
  0
Wyklepie się i sprzeda na portelu jako nie bity; )
(2012.02.27)

info

0  
  0
a to drzewo było z PO ?
(2012.02.27)

info

0  
  0
Biedna te drzewa, tak poobijane
winku (2012.02.27)

info

0  
  0
widziałam "na żywo" auto po kolizji i powiem tyle, że zastanawiałam się kiedy dojdzie tam do wypadku, bo kilka metrów wyżej od ładnych nastu lat spod asfaltu wybija woda i tworzy się piękne lodowisko, jak tylko złapie przymrozek - kolejne brawa dla drogowców
uczestniczka504ki (2012.02.27)

info

0  
  0
tak uczesticzka kolizji z drzewem chyba z PO jest
sb (2012.02.27)

info

0  
  0
To nie pani starsza nie dostosowała prędkości do warunków drogowych lecz zaniedbany przez odpowiednie służby stan nawierzchni jezdni. Nie dajmy się wkręcać!
kierofca (2012.02.27)

info

0  
  0
Jak można dostosować prędkość na lodowisku? Jeżdżę tamtędy codziennie i takiej szklanki jaka tam dziś była to dawno nie widziałem.
Milejewianin (2012.02.27)

info

0  
  0
jak zwykle rasowi polacy, za śliską jezdnię odpowiedzialni drogowcy, a za stonkę amerykanie. noga z gazu i 20 minut wcześniej do pracy trzeba wyjechać i tyle
(2012.02.27)

info

0  
  0